WCars Auto- Serwis Łuszczów

wcars

O firmie

 Mechanika, diagnostyka komputerowa i serwis opon zapraszamy - Łuszczów na trasie Lublin - Łęczna. Wcars to firma z wieloletnim doświadczeniem!

Warsztat powstał z zamiłowania do motoryzacji i mechaniki. Działamy na rynku od kilkunastu lat, właścicielem od początku  jest Waldemar Szewczak.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów bez względu na markę. 

Jazda niesprawnym samochodem, jest nie tylko kłopotliwa ale a może nawet przede wszystkim zagraża ona naszemu życiu i zdrowiu.  Mając to na uwadze a także dbając o bezpieczeństwo osób z którymi podróżujemy oraz innych użytkowników dróg nie zwlekajmy z wizytą w warsztacie samochodowym.  

Jeśli zaświeci się nam czerwona lampka, czy cokolwiek nas zaczyna niepokoić nie zwlekaj, tylko umów u nas wizytę. Duże doświadczenie w naprawie samochodów różnych marek sprawiło iż mamy ciągle rosnącą grupę zadowolonych Klientów. Lata praktyki w zawodzie dały mam wiedzę i kontakty w hurtowniach i sklepach z częściami motoryzacyjnymi  a to z kolei pozwala zaopatrywać się w części samochodowe po atrakcyjnych cenach. Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 8-16
sobota: 10- 14

Dane kontaktowe

  • Adres: Łuszczów I / 113 , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 665 606 250