TURBO REG

turboreg

O firmie

 TURBO-REG to turbosprężarki i nie tylko...

Początki naszej działalności sięgają 2003 roku. Siedziba firmy znajduję się w Chrząstowie, małej miejscowości na obrzeżach miasta Mielec, lecz dzięki systemowi kurierskiemu działamy na terenie całej Polski. Od samego początku głównym założeniem firmy TURBO-REG była regeneracja turbosprężarek.

Doświadczenie zdobywane przez lata pozwoliło nam rozszerzyć i uatrakcyjnić ofertę o regenerację maglownic i kolumn kierowniczych.Prężnie rozwijający się przemysł motoryzacyjny był bodźcem do zakupu specjalistycznego sprzętu do regeneracji turbosprężarek firmy CIMAT dzięki czemu staliśmy się nowoczesnym zakładem oferującym usługi w tej dziedzinie. Ogrom możliwości, które zapewniły nam maszyny, pozwolił zwiększyć precyzję wykonania naprawy uszkodzonych elementów i wydłużyć żywotność pracy turbosprężarek w jeszcze krótszym czasie.Na chwilę obecną przeprowadzamy kompleksowe usługi regeneracji do wszystkich typów pojazdów zarówno europejskich jak i japońskich. Dokonujemy napraw do samochodów osobowych, dostawczych i możemy bez najmniejszego oporu powiedzieć, że posiadamy jedną z najlepszych kadr pracowników w tej dziedzinie.

Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu które posiadamy jesteśmy jedną z najlepszych firm w tej branży.

Do regeneracji turbosprężarek wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone przez nas oryginalne części renomowanej firmy MELETT,

Dlatego możemy pozwolić sobie na udzielenie 12 miesięcznej gwarancji bez żadnych obaw. Każdą usterkę usuwamy kompleksowo ze szczególną starannością by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź nas i pozwól zająć się „sercem” Twojego samochodu! Obiecujemy, że będzie to najlepsza decyzja w Twoim życiu!ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM!


Prowadzisz własny warsztat lub serwis? Jesteś idealną osobą, by zostać naszym partnerem w interesach. Zastanawiasz się jakie korzyści przyniesie Ci współpraca z nami? Sam sprawdź!

Diagnostyka turbosprężarek,
Poszerzenie oferty własnej działalności o regenerację turbosprężarek,
Dostosowanie usług do swoich potrzeb,
Oszczędność miejsca i czasu,
Szybka realizacja zamówień,
Gwarancja niskich cen,
Możliwość realizacji usług za pomocą przesyłek kurierskich,
Możliwość zamiany turbosprężarki bez konieczności oczekiwania.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

W LUBLINIE jesteśmy na GIEŁDZIE w ELIZÓWCE stanowisko nr 119 co NIEDZIELA

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7:00-15:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: Chrząstrków 157 , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 609 776 006