Sklep Sprinter. Sprzedaż części Mercedes

Sklep Sprinter

O firmie

Firma Sprinter - Lublin specjalizuje się w sprzedaży części oryginalnych i zamiennych do samochodów marki Mercedes-BenzKażdy posiadacz z Lublina i okolic mający Mercedesa znajdzie u nas części zamienne

Pomożemy w wyborze wyselekcjonowanych części zamiennych, aby bezproblemowo i bezawaryjnie cieszyć się jazdą. Chętnie służymy wszystkim radą i pomocą przy selekcji części zamiennych oryginałów i zamienników.

Jesteśmy również właścicielami aut marki Mercedes, dlatego tak dobrze znamy się na doborze części i prawidłowym funkcjonowaniu tych aut.

Dla stałych klientów mamy atrakcyjne promocje cenowe oraz rabaty. Stany magazynowe Sklepu Sprinter wciąż rosną, abyśmy mogli, jak najlepiej zaspokajać Państwa potrzeby i oszczędzać cenny czas.


Współpracujemy ze znaną niemiecką firmą Trucktec i Begel


Importujemy dwa razy w tygodniu części oryginalne z magazynu w Niemczech.

Cieszymy się renomą w środowisku, z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów.

Zapraszamy do Sklepu Sprinter w Lublinie, ulica Techniczna 4b lokal 11, telefon 601 095 233. Prowadzimy także ogólnopolską sprzedaż wysyłkową. Na wszystkie zakupione części udzielamy rocznej gwarancji.


Sprinter istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1994 roku

Początkowo zajmowaliśmy się naprawą i serwisem samochodów marki Mercedes-Benz. W 1998 roku otworzyliśmy w Lublinie w Centrum Motoryzacyjnym sklep specjalizujący się w imporcie, eksporcie i sprzedaży części do Mercedesa.

Nasz sklep mieści się w Lublinie, przy ulicy Technicznej 4b lokal 11. Jesteśmy podatnikiem podatku VAT oraz VAT-UE.


Specjalizujemy się w sprzedaży
części zamiennych do następujących modeli samochodów marki Mercedes-Benz:  • Dostawcze modele: Sprinter, Vario, Vito, Viano.


Oczywiście sprzedajemy także części do wszystkich modeli Mercedesów osobowych:  • A-klasa, B-klasa, C-klasa, E-klasa, ML, GL, SL, CL,SLK, GLA, GLC, GLK,W201, W124 i innych.


Zawsze szukamy nowych rozwiązań dla naszych klientów. Wyszukujemy na terenie całej Europy nowych dostawców części zamiennych.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: Magnoliowa 8 , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 81 444 14 67