Auto Bendiks Bosz. Rozruszniki, alternatory

autobendiksbosz

O firmie

Zajmujemy się głównie naprawą i wymianą rozruszników i alternatorów


Poza alternatorami i rozrusznikami naprawamy elektroniczne układy między innymi naprawiamy: szyby elektryczne, centralne zamki, naprawiamy i montujemy alarmy i immobilisery. Reperujemy również silniczki wentylatorów i dmuchaw.


W skrócie immobiliser zabezpiecza auto przed kradzieżą. Głównie przed kradzieżą samochodu chroni alarm, ale wato zainstalować kilka urządzeń niezależnych od siebie a wtedy ochrona będzie bardziej skuteczna. Jeżeli intruz wejdzie do naszego auta i spróbuje odpalić go wtedy zostaną zablokowanie kluczowe układy elektroniczne (np. zapłon, rozrusznik lub podawanie paliwa). 

Alarm i immobiliser często współdziałają ze sobą. Technika idzie do przodu, zdarza się że sam właściciel danego pojazdu nie wie że auto wyposażone jest w immobiliser. Nadajnik umieszczony w obudowie kluczyka powoduje że nie ma potrzeby wpisywania kodu, ani przykładania niczego do czujnika. Immobiliser składa się z dwóch urządzeń: transpondera (nadajnika) zazwyczaj znajduje się on przy kluczach, oraz centralka (odbiornik) która jest w samochodzie.


Zakres Usług

naprawa rozruszników i alternatorów
naprawy elektroniczne
naprawa centralnych zamków i immobiliserów
regeneracja silniczków wentylatorów i dmuchaw

Czekamy na

Państwa codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.00, oraz w sobotę 9.00- 14.00 w dwóch punktach:

20-309 Lublin, ul. Łęczyńska 1
tel. 81 745 06 26, 81 441 36 47

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:30-17:00
Sobota: 9:00-14:00
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: ul. Łęczyńska 1 , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 81 745 06 26