ACAR Próchniak. Wykręcanie urwanych świec żarowych

acarprochniak

O firmie


ACAR Próchniak. Wykręcanie urwanych świec żarowych i zapieczonych wtryskiwaczy w Lublinie.

Nasza oferta dotyczy naprawy pojazdów wszelkiego typu. Specjalizujemy się w wykręcaniu zapieczonych świec żarowych, które pękły podczas wykręcania lub doszło do ich trwałego zablokowania w głowicy silnika. Tak samo pomagamy w wykręceniu wtryskiwaczy.

Serwis samochodów osobowych i dostawczych ACAR zaprasza do korzystania z profesjonalnych usług.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie silników diesla oraz benzynowych. Nasza firma od wielu lat zajmuje się pojazdów. Do naszych codziennych zadań należą: zawieszenie, hamulce, układ kierowniczy itp.

Specjalizacja:

  • Wykręcanie urwanych i zapieczonych świec żarowych
  • Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy
Wymiana i kontrola świec żarowych

Koszty wymiany świec żarowych nie są duże. Pamiętaj, że jeżeli po weryfikacji stanu świec żarowych zawsze warto wymienić wszystkie. Z regóły reszta prawdopodobie zaraz skończy swój żywot. Za sztukę zapłacimy od 30 zł. Wymiana to koszt około 100 do 150 zł.gorzej jak coś pójdzie nie tak....

Urwana świeca lub wtryskiwacz.

Czasami bywa, że wtryskiwacz lub świeca po prostu się urwie. Co wtedy! Najlepszym mechanikom zdarza się ukręcić świecę przy wykręceniu. Wtedy należy zdemontować głowicę i rozwiercać świecę. Koszt osiągają nawet kilka tysięcy złotych. Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu świec żarowych bez demontażu elementów silnika.

ILe to kosztuje?

Za około 200-400 złotych można usunąć usterkę. Cena usługi zależy od trudności i czasu jej demontażu. Zwykle do urwania świecy dochodzi po nieprawidłowym montażu przez poprzedniego mechanika lub po zbyt długim okresie pomiędzy wymianami (zalecana jest kontrola świec co 75-100 tys. km).

Zapraszamy do naszej firmy ACAR - LUBLIN, Bursaki 6.


Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: ul. Bursaki 6 G-H , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 512-027-200